Free photo chinese new year celebration with rabbit За корупційністю з Міністерством охорони здоров'я мало яке відомство може зрівнятися. Держава. За співоплатою людина, яка хоче для себе більшого, може для себе докупити на приватному ринку. За наявності страхової медицини? Ми почали говорити про реформу медицини у Грузії. Загалом досвід Грузії годиться для України? 17 червня 2021 року НОВИНИ • БУДІВНИЦТВО • ТЕХНІКА 3 УРЯД ПРОДОВЖИВ КАРАНТИН ДО 31 СЕРПНЯ БОКСЕРИ Уряд України на засідан- Як заявив прем’єр-міністр ні в середу, 16 червня, Денис Шмигаль, контроль ЧЕРВОНОГРАДСЬКОЇ продовжив карантин в самоізоляції через засто- ДЮСШ №2 ПРИВЕЗЛИ Україні до 31 серпня 2021 сунок «Дія» фактично не року і встановив нові ка- здійснюватиметься, що НАГОРОДИ ІЗ ВОЛИНІ рантинні обмеження. В НСЗУ підбили фінансові підсумки І кварталу 2021 року. Міністерство охорони здоров’я України планує підняти зарплати працівникам екстреної медичної допомоги і запропонує відповідні зміни до держбюджету на 2021 рік. На жаль. І ми розуміємо, що держава не може собі дозволити залишити цих людей без іншої медичної допомоги.


person holding white beaded necklace Однією з найбільш вагомих складових частин системи охорони здоров'я в забезпеченні медичною допомогою населення на догоспі­тальному етапі є служба швидкої медичної допомоги (ШМД). Дуже велика територія, дуже велике населення й дуже погана інфраструктура. Є населення країни. Держава зобов'язана покрити 100% медичних витрат на онкологічні, генетичні, орфанні захворювання, на emergency - реанімацію і швидку допомогу - на трансплантологію. Держава гарантує високу якість і в районній лікарні. Чи хоче апендицит оперувати не в районній лікарні, а в Інституті Шалімова. Сказати б "нормальну зарплату", але жодна людина не задоволена своєю зарплатою, завжди хоче більше. Але вона хоче більшого, може собі дозволити і докуповує. Я дійсно деякі речі собі не міг дозволити, тому що переді мною завжди стояла дилема: вкласти в "Борис" чи дозволити собі щось зверху? Це Україна могла собі таке дозволити (я перебільшую). Це в нашій програмі. Це раз. Друге. Там функція МОЗ тільки ідеологічна. Установам, які проводять платежі через банки, МОЗ рекомендує застосовувати такий алгоритм дій.


Нормальні ліки будуть застосовувати. Керівникам органів місцевого самоврядування рекомендовано застосовувати положення пункту 1 Постанови № 221 і здійснювати його виконання в межах фондів заробітної плати, передбачених у кошторисах відповідних органів, підприємств, webpage установ та організацій. Постанова № 2 не містить погодинних розмірів зарплат. Просто з бюджету цю послугу покривають на дуже високому, серйозному рівні. І вони нічого не доплачують за операції, homepage які проводять на найсучаснішому рівні. Операції проводять скрізь, постійно. Тож незалежно від дати її оприлюднення, зарплата сімейного лікаря в Україні 2023 тарифна сітка медиків 2023 в Україні з січня 2022 має бути виплачена в підвищених розмірах. Водночас у 2020 році середня зарплата лікаря в Україні становила лише 11 тисяч гривень. А також зазначила що у 2020 році тарифи зросли вдвічі у порівнянні з 2019 роком. Він має отримувати зарплату в розмірі не менше ніж 20 тис. 15 тис. Офіційно, не чорним налом. Що у Грузії гарні хірурги отримують від $5 тис. Що робить лікар швидкої допомоги? 7 Який лікар отримує найбільше грошей?


Для прикладу давайте припустимо, що КНП-лікарня отримує з місцевого бюджету кошти на оплату спожитого газу. Суспільство не лякає, що лікар, web page провчившись вісім років, ризикуючи своїм життям і свободою, бо з моменту, як він торкнувся хворого, у нього тієї ж миті настає кримінальна відповідальність, отримує 5000-7000 грн? Лікар не має залежати від подачки в розмірі 5000-7000 грн. Ні, панове, протокол має бути перекладено українською мовою. Ні, це недалеко від кордону з Туреччиною. Ні, каже, владика Павло на нас наклав анафему після того, як ми звільнили головного лікаря. Ні, там є варіанти доплат. І цим людям держава бюджетним коштом на 100% покриває страхування на всю медицину. Цим людям держава покриває ось це все, про що ми говорили. Ось це для 100% жителів України, без винятків, держава покриває без будь-якого страхування. Тоді з нього знімуть податок на прибуток, бо страхування прирівнюють до зарплати лікарів в Україні. Підвищити сьогодні податки і змусити підприємства купувати ще й медичне страхування нереально. Хто це сказав: народ, який погано годує свою армію, годуватиме чужу? Я можу перефразувати: народ, https://cvgcanada.ca/ який погано годує своїх лікарів і погано до них ставиться, хворітиме, і його ніхто не лікуватиме. Я взагалі вважаю, що ще трохи - і в Україні сталінську "справу лікарів" розпочнуть, такий зараз стан суспільства.